div class="page-m-t">
«Схема планування території Чернігівської області» (далі «Схема..») розроблена ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» за договором з Управлінням містобудування і архітектури Чернігівської облдержадміністрації від 19.04.2011р. №46-01-2011 у відповідності до завдання, затвердженого замовником. Необхідність розробки «Схеми..» викликана змінами, які відбулися в соціально-економічних сферах суспільного розвитку та законодавстві України. Крім цього, останній планувальний документ обласного рівня був розроблений і затверджений у середині 70-х років минулого століття.

В проекті враховані матеріали «Концепції господарського та територіального розвитку території Чернігівської області» розробленої інститутом «Діпромісто» у 2007році, а також середньострокової програми соціально-економічного розвитку Чернігівської області на 2011-2015 роки «Чернігівщина-2015.Спільний шлях до добробуту». Вихідні дані були надані управліннями та відділами Чернігівської облдержадміністрації. В основу розробки Схеми покладений основний містобудівний документ національного рівня - Закон України "Про Генеральну схему планування території України" прийнятий 7 лютого 2002 року. Схемою планування території Чернігівської області враховані і конкретизовані рішення Генеральної схеми планування території України у сфері вдосконалення системи розселення, визначення територій, розвиток яких потребує державної підтримки, розвиток національної екологічної мережі, інженерно-транспортної, соціальної інфраструктури та історико-культурної спадщини.

Склад та зміст проекту відповідає ДБН Б.1.1-11:2011 «Склад і зміст планування території Автономної республіки Крим та областей України». Схема складається з 3-х томів текстової та 14 схем графічної частини, з яких 6 основних та 8 додаткових. Пропозиції «Схеми..» сформовані на розрахунковий строк, що складає 20 років –2031р. Основна ціль проекту – забезпечення планувальної основи для раціонального використання території, визначення пріоритетів розвитку господарського комплексу та інженерно-транспортної інфраструктури, охорона навколишнього середовища, збереження культурної спадщини.
 

Зв'яжіться з нами

Якщо у Вас виникли питання чи пропозиції зв'яжіться з нами і ми обов'язково дамо відповідь.

Управління містобудування та архітектури ЧОДА

Чернігів, Чернігівська область, 14000, вулиця Єлецька, 11

Тел.: +38 0462 77 45 86

Email: umba_post@cg.gov.ua

Геопортал розроблено на платформі SOFTPRO:Містобудівний кадастр та програмних засобах з відкритим кодом (Open Source)