Дата

Номер

Протоколи обласної архітектурно-містобудівної ради

№/дата
№ 1 / 28.01.2021
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Бондаренко Ольга Миколаївна Бакун Ольга Миколаївна Бондар Олександр Миколайович Вербицька Наталія Владиславівна Ганжа Валентина Юріївна Дасюк Віталій Олександрович Мазур Тетяна Геннадіївна Майко Сергій Михайлович Сластьон Ольга Михайлівна Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Фесюн Геннадій Юрійович Шамрук Юрій Миколайович Щерба Михайло Степанович Яворовський Віталій Вікторович
Запрошені
Бескоровайний Віктор Олексійович (головний архітектор ПП фірми Майстерня архітектора Травки В.А.»), Леоненко Ольга Андріївна (директор КП Архітектурно-будівельний центр»), Сила Тетяна Михайлівна (головний спеціаліст відділу інфраструктури, житлово- комунального господарства, енергетики, містобудування, архітектури та захисту довкілля Чернігівської районної державної адміністрації), Цвіль Олена Володимирівна (інженер-проектувальник «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.», м. Чернігів).
№/дата
№ 16 / 11.12.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Аникієнко Юрій Михайлович Вербицька Наталія Владиславівна Ганжа Валентина Юріївна Мазур Тетяна Геннадіївна Майко Сергій Михайлович Наливайко Петро Іванович Сластьон Ольга Михайлівна Травка Віталій Андрійович Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Фесюн Геннадій Юрійович Шамрук Юрій Миколайович Щерба Михайло Степанович
Запрошені
Груздєва Ольга Григорівна (інженер-проектувальник 1 категорії ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.», м. Чернігів), Цвіль Олена Володимирівна (інженер-проектувальник «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.», м. Чернігів), Душин Олег Миколайович (начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації Новгород-Сіверської районної державної адміністрації), Ященко Анатолій Миколайович (начальник відділу, головний архітектор району відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Прилуцької районної державної адміністрації), Гирін Ніна Василівна (спеціаліст землевпорядник ІІ категорії Малодівицької селищної ради), Клименко Роман Григорович (начальник відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації).
№/дата
№ 15 / 26.11.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Аникієнко Юрій Михайлович Бондаренко Ольга Миколаївна Бакун Ольга Миколаївна Бондар Олександр Миколайович Вербицька Наталія Владиславівна Ганжа Валентина Юріївна Майко Сергій Михайлович Наливайко Петро Іванович Сластьон Ольга Михайлівна Травка Віталій Андрійович Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Фесюн Геннадій Юрійович Шамрук Юрій Миколайович Щерба Михайло Степанович Яворовський Віталій Вікторович
Запрошені
Груздєва Ольга Григорівна (інженер-проектувальник 1 категорії ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.» м. Чернігів), Дасюк Віталій Олександрович (начальник сектора нормативно-технічної роботи, контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Чернігівській області), Лелюшок Володимир Іванович (Начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, інфрастуктури, енергетики та захисту довкілля Бахмацької районної державної адміністрації), Мірошніченко Світлана Михайлівна (головний спеціаліст відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля та надання адміністративних послуг Корюківської районної державної адміністрації), Осипенко Світлана Миколаївна (головний ахітектор поектів ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД), Сидоренко Валентина Петрівна (начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля та надання адміністративних послуг Корюківської районної державної адміністрації), Спутай Микола Михайлович (начальник відділу ЖКГ, енергетики, містобудування та архітектури Куликівської районної державної адміністрації), Чечета Максим Олександрович (інженер-проектувальник ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.», м. Чернігів).
№/дата
№ 14 / 05.11.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Бондаренко Ольга Миколаївна Бакун Ольга Миколаївна Бондар Олександр Миколайович Вербицька Наталія Владиславівна Ганжа Валентина Юріївна Дасюк Віталій Олександрович Мазур Тетяна Геннадіївна Сластьон Ольга Михайлівна Травка Віталій Андрійович Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Фесюн Геннадій Юрійович Шамрук Юрій Миколайович Щерба Михайло Степанович Яворовський Віталій Вікторович
Запрошені
Бескоровайний Віктор Олексійович (головний архітектор ПП фірми «Майстерня архітектора Травки В.А.»), Власенко Анатолій Дмитрович (заступник голови з гуманітарних питань Носівської районної державної адміністрації), Груздєва Ольга Григорівна (інженер-проектувальник 1 категорії ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.» м. Чернігів), Дуда Андрій Михайлович (начальник відділу ЖКГ містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Городнянської районної державної адміністрації), Жданюк Світлана Олександрівна (головний спеціаліст відділу з питань ЖКГ, цивільного захисту, містобудування та архітектури Ріпкинської районної державної адміністрації), Клименко Роман Григорович (начальник відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації), Кравченко Юлія Юріївна (директор відділення розвитку ТОВ «Бета-Агро-інвест»), Кубрак Лариса Миколаївна (завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства апарату Носівської районної державної адміністрації), Овдієнко Вадим Олександрович (директор ФОП «Овдієнко Вадим Олександрович», м. Чернігів), Спутай Микола Михайлович (начальник відділу ЖКГ, енергетики, містобудування та архітектури Куликівської районної державної адміністрації), Тарасенко Андрій Петрович (директор з розвитку ТОВ «Ельграно»), Усенко Ліана Вячеславівна (головний спеціаліст відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації), Цвіль Олена Володимирівна (інженер-проектувальник «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.», м. Чернігів), Чечета Максим Олександрович (інженер-проектувальник ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.», м. Чернігів).
№/дата
№ 13 / 21.10.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Бакун Ольга Миколаївна Вербицька Наталія Владиславівна Ганжа Валентина Юріївна Мазур Тетяна Геннадіївна Наливайко Петро Іванович Сластьон Ольга Михайлівна Травка Віталій Андрійович Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Шамрук Юрій Миколайович Щерба Михайло Степанович Яворовський Віталій Вікторович
Запрошені
Дашевський Аркадій Бенедиктович (директор ПП «РЕСТРО», м. Словʾянськ), Душин Олег Миколайович (начальник відділу, Новгород-Сіверська районної державної адміністрації), Жданюк Світлана Олександрівна (головний спеціаліст, Ріпкинська районної державної адміністрації), Йовженко Олег Анатолійович (представник проектувальника ПП «РЕСТРО», м. Словʾянськ), Клименко Роман Григорович (начальник відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації), Кравченко Юлія Юріївна (директор відділення розвитку ТОВ «Бета-Агро-інвест»), Овдієнко Вадим Олександрович (директор ФОП «Овдієнко Вадим Олександрович», м. Чернігів), Павленко Тетяна Володимирівна (провідний архітектор ФОП «Травка Віталій Андрійович», м. Чернігів), Сила Тетяна Михайлівна (головний спеціаліст, Чернігівської районної державної адміністрації), Усенко Ліана Вячеславівна (головний спеціаліст відділу територіального планування та пам’яток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації).
№/дата
№ 12 / 01.10.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Бондаренко Ольга Миколаївна Бакун Ольга Миколаївна Бондар Олександр Миколайович Вербицька Наталія Владиславівна Ганжа Валентина Юріївна Дасюк Віталій Олександрович Мазур Тетяна Геннадіївна Майко Сергій Михайлович Наливайко Петро Іванович Селюченко Володимир Григорович Сластьон Ольга Михайлівна Травка Віталій Андрійович Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Фесюн Геннадій Юрійович Шамрук Юрій Миколайович Щерба Михайло Степанович
Запрошені
Клименко Роман Григорович (начальник відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації), Кравченко Ігор Миколайович (землевпорядник ТОВ «Агрофірма ім. Шевченка»), Лелюшок Володимир Іванович (начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Бахмацької РДА), Леоненко Ольга Андріївна (директор КП «Архітектурно-будівельний центр»), Радченко Ярослава Андріївна (юрисконсульт Вознесенської сільської ради Чернігівського району), Усенко Ліана Вячеславівна (головний спеціаліст відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації), Юрченко Лариса Михайлівна (перший заступник Чернігівської районної державної адміністрації).
№/дата
№ 11 / 28.08.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Бондаренко Ольга Миколаївна Бакун Ольга Миколаївна Бондар Олександр Миколайович Ганжа Валентина Юріївна Мазур Тетяна Геннадіївна Майко Сергій Михайлович Наливайко Петро Іванович Сластьон Ольга Михайлівна Солов’ян Ніна Петрівна Травка Віталій Андрійович Фесюн Геннадій Юрійович Яворовський Віталій Вікторович
Запрошені
Грицай Олександр Іванович (головний архітектор ТОВ «ТП»«Світ»), Груздєва Ольга Григорівна (інженер-проектувальник 1 категорії ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.»), Дубневич Леся Валентинівна (економіст ДП УДНДІПМ«Діпромісто»), Жданюк Світлана Олександрівна (головний спеціаліст відділу з питань ЖКГ, цивільного захисту, містобудування та архітектури Ріпкинської районної державної адміністрації), Зарецька Ганна Василівна (головний спеціаліст відділу інфраструктури, ЖКГ, енергетики, містобудування, архітектури та захисту довкілля Чернігівської районної державної адміністрації), Маслова Марія Олександрівна (головний архітектор ДП УДНДІПМ«Діпромісто»), Овдієнко Вадим Олександрович (директор ФОП «Овдієнко Вадим Олександрович»), Парфенок Ігор Олегович (головний інженер ТОВ «Кролл-Тімбер»), Прохоренко Юлія Михайлівна (в.о. начальника відділу економіки, розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та ЖКГ Коропської районної державної адміністрації Коропського району), Сидоренко Валентина Петрівна (начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля та надання адміністративних послуг Корюківської районної державної адміністрації), Тищенко Олена Володимирівна (заступник начальника відділу державної реєстрації, житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Варвинської районної державної адміністрації).
№/дата
№ 10 / 30.07.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Бондаренко Ольга Миколаївна Аникієнко Юрій Михайлович Бакун Ольга Миколаївна Бондар Олександр Миколайович Ганжа Валентина Юріївна Наливайко Петро Іванович Павленко Володимир Володимирович Сластьон Ольга Михайлівна Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Фесюн Геннадій Юрійович Шамрук Юрій Миколайович Яворовський Віталій Вікторович
Запрошені
Єрмоленко Яна Сергіївна (начальник відділу архітектури, містобудування та ЖКГ Корюківської міської ради Корюківського району), Прохоренко Юлія Михайлівна (в.о. начальника відділу економіки, розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та ЖКГ Коропської районної державної адміністрації Коропського району), Товстоліс Олексій Іванович (начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, транспорту та благоустрою Куликівської селищної ради Куликівського району), Грицай Олександр Іванович (головний архітектор ТОВ «ТП»«Світ»), Клименко Роман Григорович (начальник відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації), Казаков Дмитро Володимирович (проектувальник ПП «Служба Замовника», м. Чернігів), Овдієнко Вадим Олександрович (директор ФОП «Овдієнко Вадим Олександрович», м. Чернігів).
№/дата
№ 9 / 26.06.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Аникієнко Юрій Михайлович Бакун Ольга Миколаївна Бондар Олександр Миколайович Ганжа Валентина Юріївна Луценко Геннадій Петрович Мазур Тетяна Геннадіївна Майко Сергій Михайлович Наливайко Петро Іванович Селюченко Володимир Григорович Сластьон Ольга Михайлівна Травка Віталій Андрійович Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Щерба Михайло Степанович Яворовський Віталій Вікторович
Запрошені
Бригинець Олександр Васильович (представник Козелецької селищної ради), Дубова Ксенія Миколаївна (інженер-проектувалник 1 категорії ТОВ «УНПІЦБ»), Зарецька Ганна Василівна (головний спеціаліст відділу інфраструктури, ЖКГ, енергетики, містобудування, архітектури та захисту довкілля Чернігівської райдержадміністрації ), Клименко Роман Григорович (начальник відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації), Левченко Світлана Олександрівна (голова Пісківської сільської ради Бахмацького району), Лелюшок Володимир Іванович (начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Бахмацької райдержадміністрації), Лихотинська Лілія Анатоліївна (начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Менської міської ради), Свириденко Ірина Анатоліївна (головний спеціаліст відділу з питань інвестиційної політики Департаменту економічного розвитку), Усенко Ліана Вячеславівна (головний спеціаліст відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації), Ющенко Андрій Михайлович (завідувач сектору архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи - головний архітектор Менської райдержадміністрації).
№/дата
№ 8 / 04.06.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Бондаренко Ольга Миколаївна Аникієнко Юрій Михайлович Бакун Ольга Миколаївна Бондар Олександр Миколайович Вербицька Наталія Владиславівна Гордова Альона Володимирівна Луценко Геннадій Петрович Мазур Тетяна Геннадіївна Майко Сергій Михайлович Наливайко Петро Іванович Селюченко Володимир Григорович Сластьон Ольга Михайлівна Солов’ян Ніна Петрівна Травка Віталій Андрійович Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Шамрук Юрій Миколайович Щерба Михайло Степанович Яворовський Віталій Вікторович
Запрошені
Єрмоленко Яна Сергіївна (начальник відділу архітектури, містобудування та ЖКГ Корюківської міської ради Корюківського району), Зарецька Ганна Василівна (головний спеціаліст відділу інфраструктури, ЖКГ, енергетики, містобудування, архітектури та захисту довкілля Чернігівської районної державної адміністрації), Казаков Дмитро Володимирович (проектувальник ПП «Служба Замовника», м. Чернігів), Кашка Федір Петрович (начальник відділу земельних відносин ЖКГ та благоустрою Талалаївської селищної ради Талалаївського району), Клименко Роман Григорович (начальник відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації), Кононіченко Валентина Михайлівна (завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації), Морозік Аліна Сергіївна (ГАП ТОВ «Інститут територіального планування», м. Київ), Овдієнко Вадим Олександрович (директор ФОП «Овдієнко Вадим Олександрович», м. Чернігів), Усенко Ліана Вячеславівна (головний спеціаліст відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації), Ющенко Андрій Михайлович (завідувач сектору архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи - головний архітектор Менської районної державної адміністрації).
№/дата
№ 7 / 15.05.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Усенко Ліана Вячеславівна Бондаренко Ольга Миколаївна Андрєєва Тетяна Олександрівна Аникієнко Юрій Михайлович Багіна Наталія Елемірівна В’ялий Юрій Олександрович Гордова Альона Володимирівна Даниленко Ольга Іванівна Козир Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Мазур Тетяна Геннадіївна Павленко Володимир Володимирович Селюченко Володимир Григорович Сластьон Ольга Михайлівна Солов’ян Ніна Петрівна Султанов Асан Абдулайович Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Фесюн Геннадій Юрійович Шило Тетяна Миколаївна Ширай Євгеній Петрович Щерба Михайло Степанович
Запрошені
Груздєва Ольга Григорівна (інженер-проектувальник 1 категорії ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.»), Жданюк Світлана Олександрівна (головний спеціаліст відділу з питань ЖКГ, цивільного захисту, містобудування та архітектури Ріпкинської районної державної адміністрації), Загайний Віталій Анатолійович (перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації), Клименко Роман Григорович (начальник відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації), Наливайко Петро Іванович (головний спеціаліст-архітектор ФОП «Козир О.І.»), Овдієнко Вадим Олександрович (директор ФОП «Овдієнко Вадим Олександрович»), Ященко Анатолій Миколайович (начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Прилуцької районної державної адміністрації).
№/дата
№ 5 / 06.05.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Бондаренко Ольга Миколаївна Аникієнко Юрій Михайлович Багіна Наталія Елемірівна В’ялий Юрій Олександрович Дасюк Віталій Олександрович Козир Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Мазур Тетяна Геннадіївна Павленко Володимир Володимирович Селюченко Володимир Григорович Сластьон Ольга Михайлівна Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Шило Тетяна Миколаївна Щерба Михайло Степанович
Запрошені
Осипенко Світлана Миколаївна (головний ахітектор поектів ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД »), Старинець Руслан Васильович (директор ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»), Наливайко Петро Іванович (провідний спеціаліст-архітектор ФОП «Козир О.І.»), Овдієнко Вадим Олександрович (директор ФОП «Овдієнко Вадим Олександрович»), Савченко Сергій Володимирович (т.в.о начальника відділу ЖКГ, благоустрою, містобудування, архітектури та земельних відносин Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області)
№/дата
№ 6 / 29.04.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Усенко Ліана Вячеславівна Бондаренко Ольга Миколаївна Аникієнко Юрій Михайлович Багіна Наталія Елемірівна Гордова Альона Володимирівна Дасюк Віталій Олександрович Козир Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Мазур Тетяна Геннадіївна Сластьон Ольга Михайлівна Травка Віталій Андрійович Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Шило Тетяна Миколаївна Щерба Михайло Степанович
Запрошені
Цвіль Олена Володимирівна (інженер-проектувальник «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.»), Наливайко Петро Іванович (головний спеціаліст-архітектор ФОП «Козир О.І.»), Маслова Марія Олександрівна (головний архітектор ДП УДНДІПМ«Діпромісто»), Дубневич Леся Валентинівна (економіст ДП УДНДІПМ«Діпромісто»), Клименко Роман Григорович (начальник відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації), Чернуха Ігор Олексійович (начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Сосницької селищної ради), Єгорова Оксана Вікторівна (в.о. начальника відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Новгород-Сіверської РДА).
№/дата
№ 4 / 17.04.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Бондаренко Ольга Миколаївна Андрєєва Тетяна Олександрівна Багіна Наталія Елемірівна В’ялий Юрій Олександрович Дасюк Віталій Олександрович Дробот Олександр Володимирович Замай Людмила Михайлівна Козир Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Мазур Тетяна Геннадіївна Павленко Володимир Володимирович Пашничук Віталій Дмитрович Сластьон Ольга Михайлівна Султанов Асан Абдулайович Травка Віталій Андрійович Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Шило Тетяна Миколаївна Щерба Михайло Степанович
Запрошені
Наливайко Петро Іванович (провідний спеціаліст-архітектор ФОП «Козир О.І.»), Овдієнко Вадим Олександрович (директор ФОП «Овдієнко Вадим Олександрович»,)
№/дата
№ 2 / 07.04.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Бондаренко Ольга Миколаївна Усенко Ліана Вячеславівна Багіна Наталія Елемірівна В’ялий Юрій Олександрович Дробот Олександр Володимирович Замай Людмила Михайлівна Ковальова Оксана Вікторівна Козир Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Павленко Володимир Володимирович Сластьон Ольга Михайлівна Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Шило Тетяна Миколаївна Ширай Євгеній Петрович Ягодовський Костянтин Ігорович
Запрошені
Бакун Ольга Миколаївна (директор ТОВ «Інститут територіального планування»), Бей Микола Іванович (начальник відділу економічного і агропромислового розвитку, містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Варвинської райдержадміністрації), Даниленко Олександр Михайлович (директор ПП ПБФ «ДОМ-2»), Дідух Микола Якович (головний спеціаліст ТОВ «Проектгенплан»), ДушинОлег Миколайович (начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Новгород-Сіверської райдержадміністрації), Карпенко Лілія Вʾячеславівна (архітектор ТОВ «Інгер-Град»), Кашка Федір Петрович (начальник відділу земельних відносин ЖКГ та благоустрою Талалаївської селищної ради Талалаївського району), Клименко Роман Григорович (начальник відділу територіального планування та памʼяток архітектури Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації), Морозік Аліна Сергіївна (ГАП ТОВ «Інститут територіального планування»), Наливайко Петро Іванович (провідний спеціаліст-архітектор ФОП «Козир О.І.»), Цвіль Олена Володимирівна («Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.»), Шаманський Сергій Йосипович (ГІП ТОВ «Інститут територіального планування»)
№/дата
№ 3 / 07.04.2020
Присутні
Дмитрюк Олександр Іванович Бондаренко Ольга Миколаївна Усенко Ліана Вячеславівна В’ялий Юрій Олександрович Гордова Альона Володимирівна Дробот Олександр Володимирович Козир Олександр Іванович Куреня Сергій Олександрович Селюченко Володимир Григорович Михник Наталія Вікторівна Травка Віталій Андрійович Травка-Бабенко Юлія Віталіївна Ширай Євгеній Петрович Щерба Михайло Степанович
Запрошені
Боровик Олександр Вікторович (голова Васьковецької сілької ради Срібнянського району), Груздєва Ольга Григорівна (інженер-проектувальник 1 категорії ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.»), Даниленко Олександр Михайлович (директор ПП ПБФ «ДОМ-2»), Довбаш Віктор Миколайович (представник ТОВ «Земля і Воля»), Криворучко Максим Володимирович (архітектор І категорії ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»), Жданюк Світлана Олександрівна (головний спеціаліст Ріпкинської райдержадміністрації), Коваль Юрій Миколайович (завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобровицької райдержадміністрації), Лелюшок Володимир Іванович (начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Бахмацької райдержадміністрації), Наливайко Петро Іванович (провідний спеціаліст-архітектор ФОП «Козир О.І.»), Садчиков Владислав Ігорович (інженер-проектувальник ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»), Чечета Максим Олександрович (інженер-проектувальник ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.»), Цвіль Олена Володимирівна («Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.»)

Зв'яжіться з нами

Якщо у Вас виникли питання чи пропозиції зв'яжіться з нами і ми обов'язково дамо відповідь.

Управління містобудування та архітектури ЧОДА

Чернігів, Чернігівська область, 14000, вулиця Єлецька, 11

Тел.: +38 0462 77 45 86

Email: umba_post@cg.gov.ua

Геопортал розроблено на платформі SOFTPRO:Містобудівний кадастр та програмних засобах з відкритим кодом (Open Source)