div class="page-m-t">

Геопортал містобудівного кадастру Чернігівської області розроблено в межах фінансування та на виконання  регіональної цільової Програми створення та ведення містобудівного кадастру Чернігівської області на 2016-2019 роки (зі змінами, затвердженими рішенням Чернігівської обласної ради шістнадцятої сесії сьомого скликання від 20.12.2018 року).

 

Метою Програми є:

- забезпечення на території Чернігівської області провадження єдиної державної політики у галузі містобудування та архітектури;

- використання сучасних провідних геоінформаційних технологій при ухваленні управлінських рішень;

- розроблення геоінформаційного порталу містобудівного кадастру області, що надасть передумови для ефективного вирішення функціональних завдань управлінь, відділів облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування;

- надання громадськості достовірної містобудівної інформації.


Згідно з постановою КМУ від 25 травня 2011 р. N 559, інформація, яка міститься у містобудівному кадастрі, є відкритою та загальнодоступною, крім відомостей, що належать до інформації з обмеженим доступом. Захист інформації, яка міститься у містобудівному кадастрі, здійснюється відповідними суб'єктами інформаційних відносин відповідно до законодавства.

 

Публічний доступ до відомостей про містобудівну документацію, зазначених в абзацах дев'ятому - тринадцятому пунктах 27 цього Положення, забезпечується шляхом розміщення відомостей в мережі геопорталів усіх рівнів та на офіційному веб-сайті Мінрегіону в режимі реального часу.

 

Інформація, яка міститься у містобудівному кадастрі та не має обмеження в доступі, надається суб'єкту містобудівної діяльності за його запитом. Обмеження доступу до інформації містобудівного кадастру, що є власністю держави або представляє державну чи комерційну таємницю, встановлюється у порядку, передбаченому законодавством.

Надання суб'єктам містобудівної діяльності зазначеної інформації здійснюється безоплатно.

Зв'яжіться з нами

Якщо у Вас виникли питання чи пропозиції зв'яжіться з нами і ми обов'язково дамо відповідь.

Управління містобудування та архітектури ЧОДА

Чернігів, Чернігівська область, 14000, вулиця Єлецька, 11

Тел.: +38 0462 77 45 86

Email: umba_post@cg.gov.ua

Геопортал розроблено на платформі SOFTPRO:Містобудівний кадастр та програмних засобах з відкритим кодом (Open Source)